GRBIĆ PRVI ISPITUJE: Odbojkaši sutra na startu "Memorijala Vagner" u Krakovu igraju sa domaćinom, Poljskom

Slobodan Krstović

28. 08. 2025. u 13:38

POSLEDNjE provere pred Svetsko prvenstvo od 12.do 28.septembra na Filipinima odbojkaši će imati u Krakovu, gde će od petka do nedelje igrati na 22. „Memorijalu Vagner“. „Orlove“ će sutra (20.30) prvi testirati Grbićevi Poljaci. Naši u subotu (18.00) igraju sa Argentinom, a u nedelju (15.15) sa Brazilom.

ГРБИЋ ПРВИ ИСПИТУЈЕ: Одбојкаши сутра на старту Меморијала Вагнер у Кракову играју са домаћином, Пољском

FOTO: FIVB

Izabranici Georga Krecua su prošle nedelju igrali u Kanu sa Francuskom (1:3, 0:4) i jasno je opredeljena da svoj nivo igre i forme proveravaju protiv najjačih selekcija sveta. Koliko je to dobro zbog samopuzdanja igrača videće sa na SP.

Kormilar Srbije i dalje ne računa na povređenog kapitena Marka Ivovića, pa će šansu u Krakovu dobiti: Nikola Jovović, Vuk Todorović (tehničari), Dražen Luburić, Dušan Nikolić, Božidar Vučićević (korektori), Vukašin Ristić, Stefan Negić (libera), Aleksandar Nedeljković, Petar Krsmanović, Nemanja Mašulović, Aleksandar Stefanović (blokeri), Miran Kujundžić, Pavle Perić, Veljko Mašulović, Nikola Brborić i Vuk Kulpinac (primači).

*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

Podsetimo, odbojkaši su H grupi na SP. U Manili će 14.septembra igrati sa Češkom, 16.sa Kinom i 18.sa Brazilom. Dve najbolje selekcije plasiraće se u osminufinala, a grupa H se ukršta sa grupom A u kojoj su Filipini, Iran, Egipat i Tunis.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

BUDI I TI NEČIJI ANĐEO – TSC I FONDACIJA MOZZART ZA POMOĆ PRVOJ NARODNOJ KUHINJICI ZA BEBE