UBEDLJIVA RIBNICA: Prvo kolo BPŠ Prve lige za odbojkaše
12. 10. 2025. u 11:35
Utakmicama 1. kola ovog vikenda startovala je BPŠ Prva liga za odbojkaše.
Povezane vesti
DRUGI SET ZA ISTORIJU: U komšijskom derbiju Ribnica pobedila Novi Pazar
Komšijski derbi je opravdao očekivanja, odbojkašima kraljevačke Ribnice na kraju su pripala dva, a Novom Pazarau jedan bod, ali će ostati upamćen drugi set u kojem je odigrano nevervatnih 78 poena i koji je pripao gostima rezultatom 38:40.
01. 11. 2025. u 12:19
KOMŠIJSKI DUEL U KRALJEVU: Četvrto kolo odbojkaške BPŠ Prve lige
Utakmicama četvrtog kola predstojećeg vikenda, od petka do nedelje, nastavlja se takmičenje u okviru odbojkaške BPŠ Prve lige.
30. 10. 2025. u 10:47
TRUJUMF „MUSKETARA“: Odbojkaši Ribnice u Novom Sadu upisali i treću prvenstvenu pobedu
U trećem kolu BPŠ Prve lige odbojkši kraljevačke Ribnice upisali su i treću prvenstvenu pobedu i sa osam osvojenih bodova, jednim manje od vodećeg Laki Stara, zauzimju drugo mesto na tabeli.
26. 10. 2025. u 11:07
RIBNICA U SRPSKOJ ATINI: Za vikend na programu 3. kolo BPŠ Prve lige Srbije
Utakmicama 3. kola predstojećeg vikenda nastavlja se takmičenje u takozvanom drugom razredu srpske odbojke – BPŠ Prvoj ligi.
23. 10. 2025. u 11:45
PREOKRET „MUSKETRA“: Druga prvenstvena pobeda odbojkaša Ribnice iz Kraljeva
Drugu prvenstvenu pobedu ostvarili su odbojkši kraljevačke Ribnice u derbiju Drugog kola BPŠ Prve lige Srbije.
19. 10. 2025. u 14:52
Najnovije iz rubrike
SUPERLIGA SRBIJE: Radnik pobedio OFK Beograd!
FUDBALERI Radnika pobedili su u Surdulici OFK Beograd rezultatom 1:0 u meču 15. kola Superlige Srbije.
08. 11. 2025. u 16:40
Ana Ivanović proslavila rođendan: Vidite KOLIKO je napunila i KOJU poruku je poslala (VIDEO)
DIVAN dan nekadašnje prve teniserke sveta.
08. 11. 2025. u 16:36
TIKNIZJAN PRIČAO O SRPSKOM FUDBALU: Prvenstvu Rusije jače, ali ovde postoji nešto...
CRVENA zvezda je pred početak ove sezone dovela Naita Tiknizjana iz moskovske Lokomotive. Jermen je sad govorio o srpskom fudbalu.
08. 11. 2025. u 16:26
ODLUKA PADA NA BANJICI: Rukometašice Crvene zvezde izgubile od Estergoma
DVA lica rukometašica Crvene zvezde u Estergomu. Crveno-bele su bile sjajne u prvom, nesigurne u drugom i na kraju čak mogu da budu zadovoljne što su u prvom meču treće runde kvalifikacija za Ligu Evrope izgubile od mađarske ekipe golom razlike - 28:29 (16:11). Prvakinje Srbije u revanšu 15. novembra u Beogradu moraju da pobede sa dva gola razlike ukoliko žele da igraju u drugom po jačini evropskom takmičenju.
08. 11. 2025. u 16:11
KAKVA LUDNICA U LONDONU: Totanhem i Mančester junajted odigrali neverovatnu utakmicu u Premijer ligi
OVO može da priredi samo fudbal. Neverovatnu utakmicu u Londonu odigrali su Totenhem i Mančester junajted koja je završena bez pobednika - 2:2.
08. 11. 2025. u 15:25
Komentari (0)