ZVEZDA BLIZU ČETVRTFINALA: Crveno-bele u revanš meču osmine finala Kupa izazivača dočekuju Holte
ODBOJKAŠICE Crvene zvezde dva seta dele od plasmana u četvrtfinala Kupa izazivača. Crveno-bele sutra (17.00) u revnaš meču osminefinala na Banjici dočekuju Holte, koji su u Danskoj savladale sa 3:1. Beograđanke svaka pobeda, kao i poraz od 2:3 vodi među osam najuspešnijih.
Foto: Ilustracija
Ukoliko Dankinje iznenade i pobede sa 3:0 ili 3:1 igraće se "zlatni set" do 15 poena.
Pobednik će se u četvrtfinalu sastati sa boljim iz dvomeča Braga - Panatinaikos. Grkinje su u prvom meču slavili sa 3:0, a revanš je danas (16.30) u Atini.
Preporučujemo
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Kao da se ništa nije desilo: Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger objavama oduševili mnoge!
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger su se razveli". Tako su javljali mnogi svetski mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne između njih dvoje, ali... Zapravo, baš jesu. Sada svako od njih živi svoj život - i, izgleda, uživaju.
15. 04. 2026. u 12:43
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)