ZA TROFEJ U SUBOTICI: Grad na severu Bačke domačin finalnih mečeba Kupa Srbije u odbojci za dame i muškarce
FINALE Kupa Srbije u odbojci za dame i muškarce odigraće se 1.marta u Subotici, saopštio je OSS. Za trofej će se boriti odbojkašice Uba i TENT-a, odnosno odbojkaši Spartaka i Radničkog. Pehar brane Obrenovčanke i Kragujevčani.
Foto: Zoran Jovanovic
Grad na severu Bačke je 1987.organizovao finalni turnir Kupa Jugoslavije na kojem je slavila Vojvodina. Tada su osim Spartaka učesnici bili i zagrebačka Mladost i sarajevska Bosna.
Subotičani jedini od svih učesnika nisu bili pobednici Kupa. Ekipa Aleksandra Mitrovića je lider šampionata i zbog domaćeg terena blagi favorit protiv Šumadinaca, koji su dosada dva puta osvajali Kup.
Kod dama TENT je prošle godine prvi put slavio, dok su se Ubljanke dva puta radovale trijumfu u Kupu. Inače, Obrenovačke su prve na tabeli Superlige, bez izgubljenog meča.
Preporučujemo
PREOKRET U NAJAVI: "Zeleni" će teško sačuvati gol prednosti protiv Betisa
PANATINAIKOS dolazi u Španiju sa minimalnom prednošću i pokušaće da je sačuva protiv Betisa koji će nošen hukom sa tribina potruditi da nastavi svoju evropsku priču (21.00).
19. 03. 2026. u 07:00
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)