"ONI SU POSEBAN IZAZOV"! Kapiten Srbije o rivalima na Svetskom prvenstvu!

Vođa srpskog tima Mijajlo Marsenić govorio je o snazi protivnika, koje su "orlovi" dobili na žrebu.

ОНИ СУ ПОСЕБАН ИЗАЗОВ! Капитен Србије о ривалима на Светском првенству!

Photo: Antonio Ahel/ATAImages

Rukometna reprezentacija Srbije igraće na Svetskom prvenstvu u grupi sa Tunisom, Urugvajem i najvećim favoritom Nemačkom, odlučeno je juče u Minhenu.

Kapiten "orlova" Mijajlo Marsenić izjavio je danas da očekuje težak meč protiv Nemačke na Svetskom prvenstvu i dodao da su njegovi saigrači favoriti protiv Urugvaja i Tunisa.

"Mislim da smo dobili dobru grupu. Smatram da smo favoriti u utakmicama sa Urugvajem i Tunisom, a da ćemo u meču sa Nemačkom morati da tražimo svoju šansu i pokušamo da pobedimo. Srećan sam što ćemo igrati protiv njih u sigurno već rasprodatoj hali, to će biti uživanje. Našim mlađim igračima će to biti neverovatno iskustvo. Biće, naravno teško, jer su Nemci domaćini, ali verujem u saigrače i moj tim", rekao je Marsenić, prenosi sajt RSS.

Photo: Antonio Ahel/ATAImages

Istakao je da su sve grupi na SP interesantne...

"Sve grupe su zanimljive, ali bih posebno izdvojio grupe D, E i F kao veoma interesantne", poručio je Marsenić.

SP će biti održano od 13. do 31. januara naredne godine u Nemačkoj. Izabranici Raula Gonzalesa sve mečeve prve faze odigraće u Minhenu.

Na turniru će učestvovati 32 reprezentacije podeljene u osam grupa sa po četiri selekcije, a po tri najbolje ekipe iz svake grupe izboriće plasman u narednu fazu takmičenja.

BONUS VIDEO: TAJSON FJURI EKSKLUZIVNO ZA NOVOSTI: Najlepši pileći burger sam jeo u Somboru

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU SREĆNI LJUDI? Morala sam da pobegnem...