Korona hara u odbojkaškoj reprezentaciji Srbije: I Lisinac pozitivan

JOŠ jedan odbojkaški reprezentativac ima virus korona. Bloker "orlova" i Itas Trentina Srećko Lisinac danas je saznao da je, ipak, pozitivan na kovid 19.

Корона хара у одбојкашкој репрезентацији Србије: И Лисинац позитиван

Foto: M. Vukadinović

Za razliku od njega, novi korektor ruske Lokomotive Dražen Luburić je negativan. Međutim, Novosađanin je na Infektivnoj klinici u Beogradu i doktori su odlučili da ga još jednom testiraju, potvrđeno je "Novostima" iz tabora naše reprezentacije.

Ostali igrači, koji su došli na pripreme 1. juna, i selektor Slobodan Kovač, moraju do ponedeljka da ostanu u samoizolaciji. Ali, kako su smešteni u hotelu, treniraju u grupama, u improvizovanoj hotelskoj sali.

Osim Srećka Lisinca, zaraženi su i: Aleksandar Atanasijević, Marko Podraščanin, Neven Majstorović i pomoćni trener Igor Žakić. Svi, osim asimptomatičnog Žakića, imaju blage simptome i na kućnom su lečenju.

Podsetimo da se krajem marta od kovida 19 izlečio bivši reprezentativac Nikola Rosić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA ČAK 115: Kako je Anica Milenković smršala 52 kilograma za šest meseci - Zbog stresa oko sina sam se gojila