SRBIN PROMENIO SREDINU: Podraščanin napustio Peruđu i potpisao za Trentino
TRENTINO je i zvanično predstavio jednog od naših najboljih odbojkaša Marka Podraščanina.

Marko Podraščanin Foto: N.Paraušić
Bloker Srbije je posle četiri godine napustio Peruđu i danas je zvanični postao član nekadašnjeg evropskog i svetskog šampiona.
Trofejni igrač će sa Srećkom Lisinicem činiti neprobojan bedem. Italijani su objavili da je Podraščanin u poslednjih šest godina u njihovom šampionatu na 232 utakmice napravio 510 blokova.
- Uvek želim da pobeđujem i srećan sam što sam u Trentinu. Veoma mi je drago što ću igrati u Ligi šampiona i nadam se uspeti da osvojim jedini trofej koji mi nedostaje - istakao je Podraščanin.

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

UZNEMIRUJUĆI SNIMAK: Iz penala ubio golmana! (VIDEO)
Sport je zadesila tragedija.
05. 09. 2025. u 15:51

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)