REPREZENTATIVAC SE VRATIO KUĆI: Ognjen Stojanović novi vaterpolista Šapca
SRPSKI vaterpolo reprezentativac Ognjen Stojanović novi je član Šapca, saopštio je šampion Srbije.

Foto: N.Paraušić
Stojanović stiže iz Mađarske, gde je prethodne dve sezone nastupao za Miškolc, a prethodno je igrao i za Partizan i Crvenu zvezdu.
Sa reprezentacijom je osvojio Svetsku ligu prošle godine u Beogradu, uz briljantnu partiju protiv Hrvatske, kada je postigao tri gola.

KOŠMAR SE NASTAVLjA? Nakon poraza u finalu FA kupa Manečster siti bi mogao ostati i bez Lige šampiona
MOMCI sa "Etihada" moraju pod hitno zaboraviti poraz od Palasa i fokusirati se na predstojeći susret sa Bornmutom kojeg dočekuju u meču ključnom u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45).
20. 05. 2025. u 07:30

"TUKAO ME JE I PONIŽAVAO OD PRVOG TRENINGA!" Damir Dokić je umro, ovo je ćerka Jelena rekla o njemu
Damir Dokić je umro. Ta vest je danas obišla planetu, i to ne samo zbog njega kao zasebne ličnost, već i zbog činjenice da je njegova ćerka Jelena Dokić. A upravo je ona u jednoj emisiji nagovestila kroz kakav je pakao prošla tokom igračke karijere..
20. 05. 2025. u 22:21

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)