"ORLOVI" NISU VIŠE U KARANTINU: Podraščanin i Lisinac se priključili pripremama Trentina
OBAVEZNI dvonedeljeni karantina za Marka Podraščanina i Srećka Lisinca je završen.
Foto: N.Skenderija
Trofejni srpski odbojkaši pridružili su se pripremama Trentina i sada misle samo na igru i trofeje.
Za razliku od Lisinca, kojem je ovo treća sezona, Podraščaninu je prva u dresu nekadašnjeg evropskog i svetskog prvaka.Podsetimo, sjajni bloker je u Italiji igrao za Lube i Peruđu, s kojima je osvajao i skudeto.
Pauza je bila zaista duga, ali napokon mogu da se pridružim saigračima. Već sam razgovarao sa drugovima i članovima stručnog štaba i kod svih sam osetio veliku odlučnost i želju.
Znam da ovde mogu da se borim za maksimalne ciljeve: skudeto i pehar Lige šampiona, koji mi jedino nedostaje. Još ne znam kada počinje prvenstvo, ali ima dovoljno vremena da se obrati pažnja na svaki detalj – rekao je za klupski sajt Podraščanin.
Podsetimo, Podraščanin i Lisinac su u Srbiji preležali Kovid 19,ali su i pored toga po dolasku u Italiju morali u 14-dnevni karantin.
Preporučujemo
KRAJ ZA HRVATA NA AUSTRALIJAN OPENU: Marin Čilić eliminisan od 13. tenisera sveta
24. 01. 2026. u 14:52
"MOGU SVE DA POBEDIM" Novak Đoković se oglasio nakon pobede na Australijan openu
24. 01. 2026. u 14:33
"NESMEMO DA PRIUŠTIMO TAJ LUKSUZ": Nikola Lukić najavio duel Srbija - Mađarska
24. 01. 2026. u 14:23
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)