ČABA SILAĐI: Ćutim, radim i čuvam sebe i druge
NAŠ najbolji plivač Čaba Silađi je setno primetio da bi danas, da nije pandemije korona virusa, počele Olimpijske igre u Tokiju,koje su odložene za godinu dana.
Foto arhiva VN
- Danas bi počelo plivanje na OI u Tokiju i plivao bih svoju trku na 100 m prsno. Umesto toga svakodnevno prolazim kroz rolerkoster između „Ma boli me uvo više“ do „Ja ne mogu bez ovoga“. Ono što je do mene je da se nadam, radim, ćutim i čuvam sebe i druge – napisao je na svom Tviter nalogu Silađu.
Dan ranije je konstatovao da za mesec dana puni 30 godina:
- Za mesec dana punim 30 i taj podatak potvrđuje i ovaj bol u leđima.
Preporučujemo
PUKAO MU FILM: Golman Paragvaja gađao Mbapea jer nije hteo da se rukuje sa njim
05. 07. 2026. u 09:16
SVE SE TRESLO: Rade Bogdanović isprozivao fudbalere Srbije u studiju RTS
05. 07. 2026. u 08:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (0)