SRBIN SE VRATIO IZ HRVATSKE: Ćuk stigao kod Vujasinovića
MILOŠ Ćuk će opet igrati u srpskom prvenstvu.
Foto: N.Paraušić
Jedan od naših najboljih vaterpolista novi je član Novog Beograda, kojeg sa klupe trenira Vlada Vujasinović.
Zlatni delfin je samo čekao da se završi hrvatsko prvenstvo, sinoć je njegova Mladost izgubila i treći finalni meč sa Jugom, kako bi mogao da ozvaniči saradnju sa novim klubom.
Novobeograđani će imati veoma jak tim, jer su zadržali Dimitrija Rističevića, Đorđa Filipovića, Petra Tomića, a osim Ćuka angažovali su bivšeg reprezentativca Marka Avramovića, Draška Gogova, Vojislava Ćupića...
Preporučujemo
SRBIN DONEO HRVATIMA TITULU: Imali smo i sudije protiv nas, ali sve smo izdržali
16. 07. 2020. u 20:50
STOJANOVIĆ IMA VELIKE AMBICIJE: Došao u Šabac zbog duple krune
20. 07. 2020. u 20:30
SA MASKOM U BAZENU: Italijani žele što više da zaštite vaterpoliste
20. 07. 2020. u 18:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ ZA "SRPSKOG ZETA"? Kurasau je protiv "slonova" potrebno čudo!
SIMPATIČNA reprezentacija Kurasaa ima nemoguć zadatak u poslednjem kolu, a to je da mora pobediti veoma dobru Obalu Slonovače kako bi imala šanse da se bori za prolaz dalje. Meč se igra na "Linkoln fajnenšl fildu" u Filadelfiji i počinje od 22.00.
25. 06. 2026. u 10:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)