FORMULA 1: Botas ispred Hamiltona na poslednjem treningu na Silverstonu
VOZAČ Mercedesa Valteri Botas bio je najbrži na današnjem, trećem treningu pred trku Formule 1 za Veliku nagradu Britanije.
Foto: AP
Botas je ostvario vreme od 1:25,873 minuta.
On je za samo 0,138 sekundi bio brži od klupskog kolege Luisa Hamiltona.
Treće vreme imao je vozač Red Bula Maks Ferstapen, četvrto Luis Strol u Rejsing pointu, a peto vozač Meklarena Karlos Sainc.
Do desetog mesta su Šarl Lekler, Lando Noris, Danijel Rikardo, Niko Hilkenberg, koji je zamenio Serhia Peresa u Rejsing pointu, i Pjer Gasli.
Kvalifikacije su na programu kasnije danas, a trka se vozi sutra od 15.10.
Preporučujemo
KORONA UTIČE NA FORMULU 1: Otkazane trke u Americi, vraća se Imola
24. 07. 2020. u 16:08
PROBLEMI U MAĐARSKOJ: Dve osobe pozitivne na virus korona uoči trke
17. 07. 2020. u 20:24
MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!
Braga u četvrtak od 21.00 dočekuje Crvenu zvezdu na stadionu “Municipal de Braga” u okviru trećeg kola Lige Evrope, sa jasnim ciljem – da nastavi stoprocentan niz u Evropi. Dok Portugalci blistaju na međunarodnoj sceni, beogradski crveno-beli u Portugal stižu pod pritiskom, sa samo jednim osvojenim bodom i ozbiljnom potrebom da preokrenu lošu formu van "Marakane".
23. 10. 2025. u 07:00
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
23. 10. 2025. u 14:39
SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)