RODITELJI MLADIH VATERPOLISTA PODRŽALI PROMENE U PARTIZANU: Bezrezervno uz one koji žele da obezbede normalan rad
RODITELjI dece koja treniraju u vaterpolo klubu Partizan podržali su danas inicijativu za promenama u tom klubu, kako bi njihova deca mogla da rade u normalnim uslovima.
N. Paraušić
- Roditelji dece koja treniraju u VK Partizan, trenutno na bazenu SRC Košutnjak, bezrezervno podržavaju saopštenje Udruženja igrača i trenera VK Partizan i daju podršku procesu promena koje za cilj imaju normalizaciju uslova za trening (topla voda na bazenu), redovne plate za trenere, održavanje Skupštine kluba i izbor legitimnog rukovodstva - navodi se u saopštenju.
Nekadašnji vaterpolisti Partizana, ali i prvotimci i Udruženje trenera i igrača crno-belih, zahtevaju ostavku sadašnjeg rukovodstva i održavanje Skupštine kluba, kako bi se zaustavilo urušavanje Partizana.
- Samo roditelji i treneri znaju koliko napora i odricanja je bilo potrebno u prethodnih četiri, pet godina da naša deca ostanu na pravilnom putu razvoja uz trenere koji su sve vreme bili uz njih - piše u saopštenju.
Kako se navodi, u periodu od 15. septembra prošle godine, do 18. avgusta ove godine, dečaci su na Banjici ukupno trenirali manje od četiri meseca, konstantno se seleći sa bazena na bazen.
- I u tim lošim uslovima treneri su uspevali da nađu način kako da naša deca svaki dan budu sve bolja, da istraju u teškim vremenima u kojima su nedeljno menjali po dva, tri bazena zato što nije bilo uslova za trening na našoj Banjici. Ubeđeni smo da će takmičenja koja su upravo počela pokazati da je Partizanova vaterpolo škola najbolja na svetu upravo zahvaljujući trenerima koji ih treniraju i kojima ovim putem dajemo apsolutnu podršku - navodi se u saopštenju roditelja.
"GOREĆE" NOU KAMP: Barsa dočekuje razigrani Atletiko u meču koji ima ozbiljan uticaj na borbu za titulu
BARSELONA i Atletiko Madrid sudariće se u utorak uveče na „Kamp Nou“ (21.00) u meču koji može ozbiljno da pomeri ravnotežu u borbi za titulu. Katalonci brane prvo mesto, dok „jorgandžije“ jure osmi uzastopni trijumf u svim takmičenjima koji bi ih izjednačio sa Barsom po broju osvojenih bodova.
02. 12. 2025. u 07:30
KAKAV HAOS! Fudbaleri upali u svlačionicu suparnika i pretukli ih (VIDEO)
Najnovije sportske vesti su više za rubriku "crna hronika".
03. 12. 2025. u 11:15
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)