NAPAD NA TENT I VOJVODINU: Odbojkaško prvenstvo u obe konkurencije najavljuje neizvesnu trku za trofeje
START bez publike. Danas počinje odbojkaška Superliga u obe konkurencije, koja će se odigrati "ubrzano" kako bi se sve završilo do 17. aprila.

Foto: Logo
Svi se nadaju da se ovogodišnje prvenstvo neće, kao prošlogodišnje, prekinuti zbog virusa korona. Titule brane odbojkašice TENT i igrači Vojvodine NS seme.
Utakmice će se igrati uz protokol koji je propisao Krizni štab, što znači bez navijača, a akterima će se pre ulasku u dvoranu meriti temperatura, uz obavezne maske. Poštovaće se maksimalno svi epidemiološki propisi.
Kod dama Obrenovčankama će najveći rivali u borbi za titulu biti Ub, Železničar, Crvena zvezda... Kod muškaraca Vojvodina je sačuvala tim, kojoj će najviše da prete ojačani Radnički, Niš i Mladi radnik.
U prvom kolu pada večiti rivali u obe konkurencije derbije će igrati na dva kraja grada: devojke u zemunskom "Masteru", a mladići na Banjici.
Prvo kolo Superlige odbojkaša, danas: Crvena zvezda - Partizan (Banjica, 20.00), Mladi radnik - Novi Pazar (19.00), Vojvodina NS seme - Borac Starčevo (18.00), Spartak SU - Radnički (19.00), Niš - Mladi radnik (17.00).
Prvo kolo Superliga odbojkašica, danas: Partizan Soker - Crvena zvezda (SC "Master", 19.00), Klek Zrenjanin - Železničar (20.00), Ub - Spartak SU (19.00), Srem - Beograd (19.30), Jedinstvo SP - TENT (19.00). n
Preporučujemo

ZBILjIĆ: OK Ribnica zaslužuje vrh, odbojka je nacionalni sport broj 1 u Srbiji
14. 09. 2020. u 15:03

ODBOJKAŠI NEĆE IGRATI PRED PRAZNIM TRIBINAMA: Navijači mogu u dvoranu
11. 09. 2020. u 12:59

BALAKNSKI DERBI U ZAGREBU: Dejo i Robi se vraćaju na "Maksimir"
EKS-JU derbi igra se ovog ponedeljka u Zagrebu kada na Maksimir dolazi Crna gora, predvođena selektorom Robertom Prosinečkim i predsednikom Saveza Dejanom Savićevićem.
08. 09. 2025. u 11:24 >> 12:09

KAKVA BAHATOST! Evo šta su Englezi odlučili pred polazak u Srbiju na megdan Piksijevim "orlovima" u borbi za Svetsko prvenstvo!
Fudbalska reprezentacija Engleske je pred svoj dolazak u Beograd na megdan "orlovima" selektora Dragana Stojkovića Piksija u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo donela jednu nesvakidašnju odluku.
08. 09. 2025. u 12:10

"NEKAD TE MRZE, NEKAD TE VOLE..." Vratio se Mladen, Dea iznenadila objavom
MLADEN Mijatović, bivši dugogodišnji izabranik voditeljke Dee Đurđević, vratio se u Srbiju.
08. 09. 2025. u 11:17
Komentari (0)