DERBI "MUSKETARIMA": Odbojkaši Ribnice pobedili Vojvodinu

U derbiju 2. kola Banka Poštanska štedionica superlige, odbojkaši kraljevačke Ribnice večeras su na svom terenu, u hali sportova kraj Ibra, posle sjajne partije pobedili novosadsku Vojvodinu sa 3:1 (25:20, 19:25, 28:26, 25:17).

ДЕРБИ МУСКЕТАРИМА: Одбојкаши Рибнице победили Војводину

foto: EPA

Popularni kraljevački "musketari" posle dva odigrana prvenstvena okršaja imaju maksimalan učinak sa dva trijumfa ostvarena na svom terenu.

Sa druge strane "lale" su ostvarile polovičan učinak zabeleživši pobedu i poraz.

U narednom, trećem kolu, Ribnica gostuje Spartaku u Subotici, dok će Vojvodina ugostitti Novi Pazar.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara