MUKE VK PARTIZAN: Banjica bez struje
U PARTIZANU ne mogu da odahnu. Zbog velikog duga plivalištu na Banjici isključena je struja, tako da igrači već danima ne mogu da treniraju kod kuće, već su se preselili na Košutnjak.
Foto M. Vukadinović
Čelnici kluba ne žele da govore za javnost, već traže način kako da se reši problem, koji su nasledili od starog rukovodstva.
Poznato je da je Partizanu još 2016. blokiran račun. Najtrofejniji srpski klub je novu upravu dobio krajem avgusta, koja sada čeka izveštaj revizora kako bi se utvrdio tačan iznos duga EPS, ali i ostalim potražiocima. Čelnici crno-belih su i u kontaktu sa opštinom Voždovac... Zbog toga niko u ovom trenutku nije spreman da bilo šta kaže za medije, uz nadu da će uskoro dobiti struju.
Inače, mlađe kategorije igraju trening utakmice sa vršnjacima iz drugih klubova, kojima su crno-beli i te kako zahvalni na pomoći.
Podsetimo Partizan je odložio utakmice sa Zemunom i Šapcem, jer je nekoliko igrača bilo zaraženo virusom korona.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
KORONA MUČI PARTIZAN: Na Banjici ne znaju da li će ugostiti Šabac
13. 10. 2020. u 19:47
TUŽAN DAN ZA PARTIZAN: Preminuo legendarni vaterpolo stručnjak
05. 10. 2020. u 14:41
ŽELIMO SVIMA DA SE DOKAŽEMO: Mladi vaterpolisti Partizana spremni za izazove
02. 10. 2020. u 21:00
NIKOLA KULjAČA: Voda u bazenu je zagrejana, Partizan ima potencijal
02. 10. 2020. u 14:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu
Posle neočekivanog remija protiv DR Konga na startu Svetskog prvenstva, Portugal će u drugom kolu grupe "K" protiv Uzbekistana na "NRG stadionu" u Hjustonu tražiti prvu pobedu koja bi značila veliki korak ka nokaut fazi.
23. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)