ITALIJAN SE ZASITIO: Doviciozo najavio pauzu u karijeri
ITALIJANSKI motociklista Andrea Doviciozo najavio je danas da će sledeće sezone napraviti pauzu u trkačkoj karijeri.

Andrea Dovisiozo foto EPA
- Vratiću se u Moto GP čim nađem projekat koji ispunjava moju strast i moju ambiciju, sa organizacijom koja deli iste ciljeve, vrednosti i metode rada", napisao je 34-godišnji Doviciozo na društvenim mrežama.
Doviciozo, koji je još sredinom avgusta najavio da će na kraju sezone napustiti Dukati, zauzima šesto mesto Moto GP šampionatu sa 117 bodova, odnosno ima 45 bodova manje od lidera Žoana Mira u Suzukiju.
Doviciozo je prethodne tri sezone završavao na drugom mestu, iza Marka Markesa.
Italijan je u karijeri, u svim kategorijama, osvojio 20 pol pozicija, 103 puta je bio na pobedničkom postolju, a upisao je 25 pobeda.
Preporučujemo

STAZA SMRTI: Na Interlagosu poginuo brazilski motociklista (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)
09. 11. 2020. u 17:30

ŠPANSKI MOTOCIKLISTA ĐOAN MIR BLISTA OD SREĆE: Najvažnije je osvojiti titulu
09. 11. 2020. u 12:56

UMESTO OBRAČUNA GOLIJATA, GLEDAĆEMO DUEL DVA "DAVIDA": Fluminense i Al Hilal biju bitku za plasman u polufinale Svetskog prvenstva!
U četvrtfinalu Svetskog klupskog prvenstva gledaćemo meč između Fluminensea i Al Hilala koji se sastaju "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
04. 07. 2025. u 10:50

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

NEMA KAMERA, RADARA, NI POLICIJE: U Srbiji uveden NOV NAČIN merenja brzine - kazne stižu na kućnu adresu
SISTEM koji funcioniše potpuno automatski.
03. 07. 2025. u 19:09
Komentari (0)