ČISTA DESETKA: Petar Nenadić briljirao u pobedi Vesprema
MAGIČNI Petar Nenadić obeležio je deveto kolo grupne faze Lige šampiona.
FOTO: AP
Najbolji rukometaš Evrope je u nezaboravnom duelu Vesprema i Kila (41:33) postigao čak 10 golova za mađarski klub. Srbin se isticao i asistencijama.
Naš drugi reprezentativac u dresu Vesprema, Vladimir Cupara imao je pet odbrana.
Mađarski prvak je posle spektularne pobede drugi u grupi B sa 13 bodova, tri manje od vodeće Barselone.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)