SKIJANJE: Kraft i Hajbek negativni, ali Austrija i dalje nema tim
AUSTRIJA u nedelji pred početak Svetskog prvenstva u skijaškim skokovima u Planici, zbog korona virusa, još uvek nema reprezentaciju.

Foto AP
Skijaški savez Austrije (OeSV), nakon što je više skakača obolelo proteklih nedelja, namerava da u poslednjem trenutku odredi reprezentaciju koja će učestvovati na Svetskom prvenstvu.
Inače u četvrtak počinju trening i kvalifikacije na skakaonici u Sloveniji.
U ponedeljak su Gregor Šlirencauer i Filip Ašenvald negativno testirani, a danas su to I Štefan Kraft I Mihael Hajbek.
Kraft i Hajbek sada moraju da savladaju trening tokom kojeg će se videti njihova forma.
Za sada sve ukazuje na to da će u Planici skakati Kraft, Hajbek, Šlirencauer i Ašenvald, koji su prošli kroz dvonedeljni karantin.
Neizvesno je koje je posledice korona ostavila po ove sportiste.
U reprezentaciju neće ući skakači oko Danijela Hubera koji su proteklog vikenda pozitivno testirani u Rusiji.
Preporučujemo

SLIKE SA KOPANIKA NISU DOBRE: Matić - "Preporučivali smo da sezona počne kasnije"
06. 12. 2020. u 09:37

RENOMIRANI PORTAL ODABRAO NAJBOLjE: Trojica srpskih vaterpolista u idealnom timu!
08. 12. 2020. u 11:46

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
02. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

TO JE GLAVNI IZVOR PRIHODA: Evo čega Toni nije hteo da se odrekne nakon razvoda od Dragane
DRAGANA je ostala vlasnica televizije i dvorca u Beču.
03. 07. 2025. u 08:04
Komentari (0)