SAVIĆ ODABRAO: Selektor vaterpolista Srbije objavio spisak za turnir u Podgorici
SELEKTOR vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić objavio je spisak igrača za turnir u Podgorici, koji će se održati od od 27. do 29. januara.
FOTO: N. Paraušić
Kako je saopšteno, na spisku se našlo 15 igrača: Dimitrije Rističević (Novi Beograd), Stefan Živojinović (Nojsi la Sek), Lazar Dobožanov (Radnički), Petar Velkić (Šabac), Nebojša Toholj (Radnički), Luka Pljevančić (Radnički), Petar Tomić (Novi Beograd), Nemanja Stanojević (Radnički), Stefan Mitrović (Partizan), Miloš Ćuk (Novi Beograd), Draško Gogov (Novi Beograd), Strahinja Rašović (Radnički), Đorđe Vučinić (Šabac) i Marko Radulović (Radnički).
Na turniru u Podgorici pored srpske reprezentacije učestvovaće još SAD i Crna Gora, a zbog pandemije i problema oko putovanja učešće je otkazala Nemačka.
Srbija svoje utakmice igra 27. januara u 17.30 protiv SAD i dan kasnije u 18 sati protiv selekcije domaćina.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Tanjug)
Preporučujemo
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Kakav žreb! Srbija - Hrvatska u poslednjoj borbi za plasman na Mundijal!
Najnovije vesti iz fudbala tiču se i Srbije i Hrvatske.
16. 04. 2026. u 13:20
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)