PRAZNA KASA U BRAZILU: Zbog finasijske krize Funvik napuštaju Brunjino, Satkamp, Daglas Sousa
FINANSIJSKA kriza drma i odbojkaške klubove u Brazilu. U najtežoj situaciju je Taubate Funvik, koji igračima nije isplatio poslednje dve plate, tako da će ih napustiti zvezde svetske odbojke.
Foto: Ilustracija
Kako pišu brazilski mediji klub napuštaju Bruno Rezende Brunjino, koji je imao godišnju platu od 276.000 evra, Lukas Satkamp (191.000 evra), Daglas Sousa (184.000 evra). Očekuje se da se oni presele u bogate evropske klubove.
Preporučujemo
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)