RUKOMETNO SP: Švedska pregazila Francusku
RUKOMETAŠI Švedske prvi su finalisti Svetskog prvenstva u Egiptu, pošto su savladali reprezentaciju Francuske sa 32:26 (16:13).
Foto: EPA-EFE/KHALED ELFIQI
Hampus Vane je predvodio četverostrukog šampiona sveta sa 11 golova, Danijel Peterson je dao šest, Jonatan Karlbogard četiri, dok je golman Palička imao 12 odbrana i poneo je epitet igrača utakmice.
Kod Francuza Ugo Deskat je bio najefikasniji sa pet pogodaka, Remili je postigao četiri, a golmani su imali samo pet odbrana.
U drugom polufinalu sastaju se Španija i branilac titule Danska.
Preporučujemo
HRVATSKI RUKOMETAŠI IMAJU NOVOG SELEKTORA: Pronađena zamena za Lina Červara
28. 01. 2021. u 18:22
KAKVA RUKOMETNA DRAMA: Svetski i olimpijski šampion posle sedmeraca u polufinalu
27. 01. 2021. u 20:13
OGLASIO SE IHF: Slovenci su se sami otrovali, svaku pomoć su odbili
27. 01. 2021. u 15:56
ZORAN ŽIVKOVIĆ ZA "NOVOSTI": Pehar na severu, Hrvati u padu!
26. 01. 2021. u 21:17
JOKIĆ REDOVNO DOMINIRA PROTIV SAKRAMENTA: Kingsi postaju omiljeni protivnik najboljem košarkašu današnjice
SRBIN je neverovatno otvorio sezonu, a novo dominanto izdanje najboljeg košarkaša sveta očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Sakramenta koji se sastaju u "Golden 1 centru" pet sati posle ponoći.
11. 11. 2025. u 13:00
SKANDAL U BEOGRADU: Dete pregaženo u stampedu zbog tuče srpskih navijača (VIDEO)
Sraman događaj potresao je srpski fudbal, a najnovije vesti iz njega - prilično su uznemirile sve ljubitelje "najvažnije sporedne stvari na svetu".
10. 11. 2025. u 15:20
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)