OKUPLJANJE: Vaterpolisti Srbije od sutra na pripremama sa SAD

Александар Илић
Aleksandar Ilić

30. 01. 2021. u 14:37

VATERPOLO reprezentacija Srbije od sutra pa do 4. februara na beogradskom bazenu na Dorćolu odradiće zajedničke pripreme sa reprezentacijom Sjedinjenih Američkih Država.

ОКУПЉАЊЕ: Ватерполисти Србије од сутра на припремама са САД

foto: EPA

Kako je saopšteno,sutra će se od srpskih igrača pojaviti Dimitrije Rističević, Stefan Živojinović, Lazar Dobožanov, Petar Velkić, Nebojša Toholj,Luka Pljevančić, Petar Tomić, Nemanja Stanojević, Stefan Mitrović, Miloš Ćuk, Draško Gogov, Strahinja Rašović, Ðorđe Vučinić i Marko Radulović.

Za prvi dan februara predviđen je dolazak Filipa Filipovića, Gojka Pijetlovića, Nemanje Vica i Đorđa Lazića.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose