BOKS: Saška napada Buldoga iz Švedske
REPREZENTATIVKA Srbije u boksu, Aleksandra Rapaić, članica kluba Spartanac iz Žitišta, u Nemačkoj će imati profesionalni meč protiv bokserke iz Švedske Ahlborg Mariane, zvane Buldog

FOTO: Spartanac
- Očekuje me izuzetno težak meč, protiv vrhunske bokserke i nadam se ispehu - kaže pred odlazak u Nemačku Aleksandra Rapaić.
Preporučujemo

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!
FUDBALSKI spektakl kakav priliči finalu, a ne grupnoj fazi Lige šampiona, očekuje nas večeras na "Monžuiku" gde će Barselona od 21.00 ugostiti aktuelnog prvaka Evrope, ekipu Pariz Sen Žermena.
01. 10. 2025. u 07:30

ISTORIJSKI TRENUTAK! FK Dinamo Zagreb stiže u Beograd!
FUDBALERI Dinama iz Zagreba igraće u Srbiji sa Makabijem iz Tel Aviva, odluka je doneta iz siguronosnih razloga, a pored činjenice da publike neće biti oba tima suočena su sa brojnim logističkim izazovima.
01. 10. 2025. u 16:02

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)