UVEK UZ ŠAMPIONE Ministar Udovičić posetio trening atletičara
MINISTAR omladine i sporta Vanja Udovičić iznenadio je danas na treningu srpske atletičare, Ivanu Španović, Asmira Kolašinca i Armina Sinančevića u Atletskoj dvorani u Beogradu.
FOTO: MOS
Srpski atletičari pripremaju za predstojeće Evropsko prvenstvo u dvorani, koje će se održati od 4. do 7. marta u Poljskoj.
- Naši atletičari su veliki šampioni, a njihova posvećenost i predanost su primer i motiv za sve nas. Siguran sam u njihovu rešenost da Srbiju obraduju kako evropskim, svetskim, tako i olimpijskim medaljama, a mi smo uvek tu da ih podržimo - rekao je Udovičić u saopštenju.
Preporučujemo
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)