MAGLA ODLAŽE SVETSKO PRVENSTVO: Najbolji skijaši kreću od četvrtka
Superveleslalom za žene na Svetskom prvenstvu u alpskom skijanju odložen je za četvrtak zbog guste magle, objavili su organizatori.

Foto: EPA
Superveleslalom za skijašice je trebalo da se održi u Kortini d'Ampeco, ali je pomeren zbog magle u višim delovima staze.
To je dovelo do novih promena u rasporedu, s obzirom na to da se i u sredu očekuje loše vreme.
Superveleslalom za žene počeće u četvrtak u 10.45, nakon čega će biti održana ista disciplina za muškarce.
Kombinacija za muškarce, koja je trebalo da se održi u sredu, pomerena je na ponedeljak.
Svetsko prvenstvo u alpskom skijanju trebalo je da počne u ponedeljak, pa će se ako ne bude novih odlaganja umesto u 14 održati tokom 11 dana.
Preporučujemo

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)