SRPSKI KLUBOVI U EVROKUPU: Za što ubedljivije pobede pred revanš
U prvim utakmicama osmine finala Evrokupa u subotu vaterpolisti Novog Beograda na svom bazenu od 18 časova igraju sa Vuljagmenijem, Radnički u Kragujevcu od 19.30 odmerava snage sa Strazburom, dok se Crvena zvezda u Turkoanu od 20.00 sastaje sa istoimenom francuskom ekipom.
FOTO: M. Vukadinović
Revanš-utakmice su 6. marta.
- Vuljagmeni ima veoma iskusnu i ozbiljnu ekipu. Za nas je ovo pravi izazov, a smatram da su Grci favoriti u dvomeču - ističe uzdanica Novog Beograda Miloš Ćuk.
Kragujevčani su se za evropski izazov pripremali sa Vuljagmenijem.
- Strazbur je kvalitetna i iskusna ekipa. Sigurno da neće biti lako, ali smo ove godine pokazali da možemo da se nosimo sa vrhunskim timovima - naglašava Lazar Dobožanov.
Crvena zvezda zbog propisa LEN ne može da računa na Rađena i Japanca Šimicua. Ipak, to ne obeshrabruje stratega Aleksandra Filipovića:
- Turkoan je veoma ozbiljna ekipa, ali možemo da se nadigravamo sa njima. Verujem da tim koji je osvojio Kup Srbije ima snagu i kvalitet da ostvari što bolji rezultat.
PROGNOZA ZA DANAS - KIŠA GOLOVA NA METROPOLITANU: Atletiko sprema osvetu za prošlogodišnji poraz u dvomeču
MADRIDSKI Atletiko će dočekati Barselonu u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja. Dva španska teškaša se ponovo sastaju u ovoj fazi takmičenja, a igrači Dijega Simeonea žele osvetu nakon prošlogodišnje eliminacije od katalonskih giganta.
12. 02. 2026. u 06:45
TENIS JE ZATEČEN: Novak Đoković digao ruke!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena.
11. 02. 2026. u 16:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)