KRIO JE OD SVIH: Aleksandar Konovalov do titule šampiona sveta došao sa slomljenim rebrom
Titulu šampiona sveta pobedom protiv Portugalca Andrea Santoša osvojio sam sa polomljenim rebrom, priznao je dan posle trijumfa najbolji srpski bokser Aleksandar Konovalov.
FOTO ARENA FRIDAY NIGHT FIGHTS
- Trpeo sam bolove i krio od svih, a najviše od rivala da mi je na sparingu pre 15 dana polomljeno rebro. Znao je samo moj trener Dejan Pavić. Portugalac me sredinom meča pogodio baš u to mesto, ali sam stegao zube i uspeo - rekao je Konovalov.
Kaže da novi pojas posvećuje porodici, treneru i prijateljima.
- Zahvalnost dugujem Srđanu Bugarčiću i Areni koji su u ova teška vremena korona virusa uspeli da organizuju ovako sjajan turnir Arena Friday Night Fights - rekao je Konovalov, a preneo Kik boks savez.
Konovalov je do sada šest puta bio profi prvak sveta, isto toliko puta i amaterski, od čega dvaput u juniorskoj kategoriji, uz brojne medalje, pehare i pojase sa Svetskih i Evropskih prvenstava, Gran prija, mitinga i drugih takmičenja
Preporučujemo
SRBIJA IMA ŠAMPIONA SVETA: Konovalov "prebio" Andrea Santoša!
05. 03. 2021. u 22:38
DOBRODOŠAO KUĆI JUNAČE: Novak stigao u Srbiju, evo kakvi su mu planovi u srpskoj prestonici!
06. 03. 2021. u 13:16 >> 13:20
SPEKTAKL U LONDONU: Razigrana Vila napada sam vrh tabele i dolazi po čitav plen na "Stamford bridž"
SUBOTNjI program Premijer lige zatvara derbi 18. kola u kojem će Čelsi na "Stamford bridžu" pokušati da prekine seriju Aston Vile od čak deset uzastopnih pobeda u svim takmičenjima i ostane u trci za sam vrh Premijer lige (13.30).
27. 12. 2025. u 07:30
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)