NA DRUGI PEHAR ČEKALI 43 GODINE: Ribnica slavila u finalu kupa
ODBOJKAŠI Ribnice su posle 43 godine osvojili Kup Srbije. Kraljevčani su u veoma uzbudljivom finalu u dvorani "Vlade Divac" u Vrnjačkoj Banji savladali uporni Radnički sa 3:1 (25:22, 25:23, 24:26, 25:23).

FOTO: OSS
Igrači iz grada na Ibru mogli su finale da reše sa 3:0, ali su u trećem setu prokockali 19:12 i dve meč lopte. Kragujevčani su pripretili i u četvrtom setu, poveli su sa 6:3, potom jurili minus pet (14:19), spasli još dve meč lopte, ali ne i petu.
Kraljevačni su igrali u dresovima na kojima su bili portreti igrača iz 1978. godine, a posle meča su obukli majice na kojima je pisalo: "A sada malo mi". Jedan od junaka meča Ivan Todorović odigrao je ceo meč, iako je slomio šaku.
- Sjajna utakmica. Veliki rad je uzrok trijumfa. Igračima je toliko stalo do trofeja da mi Ivan Todorović nije dozvolio da ga zamenim zbog slomljene ruke - rekao je strateg Ribnice Milan Simojlović.
Preporučujemo

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
02. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)