RADNIČKI SE NE PREDAJE: Kragujevčani gaje nadu da sutra u polufinale F4 Regionalne lige u Zagrebu mogu da iznenade Mladost
NIKO nije nepobediv pa ni Mladost. Vaterpolisti Radničkog su svesni da ih sutra (16.55) u polufinalu zavrešnog turnira Regionalne lige u Zagrebu očekuje težak ispit, ali veruju da imaju snage da iznenade "žapce", koji brane trofej.

FOTO: M. Vukadinović
- Za nas je velika čast što ćemo posle šest godina igrati na fajnal-foru, pogotovo protiv Mladost. To je nešto za šta se trenira i radi. Možda ćemo na tu našu mladost izvući neku svežinu u ovom napornom ritmu koji nas prati duže vreme, a zadržati želju i agresiju koju smo imali tokom cele sezone. Vidimo neku svoju šansu, ali Mladost je Mladosz, pogotovo u Zagrebu - ističe strateg Radničkog Uroš Stevanović.
U drugom polufinalu od 20 časova sastaju se Jug i Jadran Split. U nedelju je finale od 19.00, a meč za treće mesto od 17.15 časova.

MILOJEVIĆEVA ZVEZDA NA NAJTEŽEM ISPITU DO SADA: „Crveno-beli“ moraju pronaći način da zaustave perfektnu Bragu!
Braga u četvrtak od 21.00 dočekuje Crvenu zvezdu na stadionu “Municipal de Braga” u okviru trećeg kola Lige Evrope, sa jasnim ciljem – da nastavi stoprocentan niz u Evropi. Dok Portugalci blistaju na međunarodnoj sceni, beogradski crveno-beli u Portugal stižu pod pritiskom, sa samo jednim osvojenim bodom i ozbiljnom potrebom da preokrenu lošu formu van "Marakane".
23. 10. 2025. u 07:00

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)