VK NOVI BEOGRAD: Vaterpolo Drim-tim u izgradnji
VATERPOLO klub novi Beograd na putu je stvaranja Drim tima koji će naredne sezone biti dominantan u Evropi.

Detalj sa meča Novi Beograd - Radnički Foto M. Vukadinović
Italijanski portal waterpoloitaly.com piše da bi ekipa koju predvodi Vladimir Vujasinović trebalo da dobije nove članove od kojih zastaje dah.
U Novi Beograd bi trebalo da stignu srpski reprezentativci Dušan Mandić (26) i Nikola Jakšić (24), a zajedno sa njima i kapiten crnogorske reprezentacije Aleksandar Ivović (35), koji je takođe jedan od najboljih igrača na svetu na svojoj poziciji.
Već ranije je dogovorena saradnja sa Duškom Pijetlovićem, kao i sa povremenim srpskim reprezentativcem Radomirom Drašovićem.
Ove sezone član Novog Beograda je već srpski reprezentativac Miloš Ćuk, tako da možemo reći da bi to bio pravi vaterpolo „drim tim“.
(Sportska centrala)
Preporučujemo

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
02. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

REAGOVALA I POLICIJA: Uhvatila rođenog oca sa ljubavnicom - napravila HAOS na ulici (VIDEO)
BROJNI žitelji kolumbijskog grada Santa Marte svedočili su nedavno dramatičnim scenama nakon što je jedna 19-godišnja devojka presrela automobil u kojem se njen otac nalazio u društvu ljubavnice.
02. 07. 2025. u 20:26
Komentari (0)