NOVI BEOGRAD POSTAJE VATERPOLO SILA: Vujasinovićev tim pojačava reprezentativac Grčke
VATERPOLO klub Novi Beograd želi da napravi drim tim za narednu sezonu. Posle najava da će ovaj tim na leto pokušati da dovede Aleksandra Ivovića, Dušana Mandića i Nikolu Jakšića, stiže još jedna neverovatna vest.
FOTO: M. Vukadinović
Naime, kako prenosi grčki "Sport24" novi član ovog kluba postaće reprezentativac Grčke Angelos Vlahopulos.
Inače, on trenutno nastupa za Brešu, a navodno je odbio ponudu Olimpijakosa čiji je član bio od 2013. do 2016. godine.
Igrajući za reprezentaciju Grčke osvojio je bronzu na SP 2015, kao i treće mesto u Svetskoj ligi godinu dana kasnije. Pre Breše je igrao već u Italiji, nosio je kapicu Posilipa, bio je i član Egera.
Novi Beograd je još ranije dogovorio dolaske Duška Pjetlovića i Radomira Drašovića, a u klubu je ove sezone Miloš Ćuk i Draško Gogov.
Očigledno da se tim čiji je trener legendarni Vladimir Vujasinović ne šali i želi od sledeće sezone da bude vaterpolo sila.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Drama! Srbija ceo dan strepela da li Crvena zvezda bojkotuje večiti derbi - evo šta se u subotu uveče desilo!
Raspored je bio takav - večiti derbi za kraj ligaškog dela regionalnog šampionata u košarci, ali... To što je raspored govorio "Partizan dočekuje Crvenu zvezdu u nedelju uveče" nije se svidelo Zvezdi. Uopšte.
18. 04. 2026. u 20:05
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (1)