PERUĐA MENJA I TRENERA: Ne odlazi samo Aleksandar Atanasijević već i selektor Poljske Vital Hejnen
BURNI dani u Peruđi. Odbojkaši su izborili plasman u finale plej-ofa, a bogati vlasnik kluba Sirči planira promene i u stručnom štabu. Odavno se zna da će kapiten Aleksandar Atanasijević po završetku sezonu obući dres poljske ekipe SKRA Belhatov, a italijanski mediji pišu da će klupu napustiti i trofejni belgijski stručnjak, selektor Poljske Vital Hejnen. "Đavoli" žele da ih u novoj sezoni vodi Ferdinadno Di Đorđi.

Foto: Ilustracija
Ali, Di Đorđi ima i ponudu italijanske federacije da po završetku Olimpijskih igara u Tokiju preuzme kormilo "azura". Zato za sada nema konačnog dogovora, jedino je izvesno da će Hejnen dići sidro.
Podsetimo, priča se i da će najbolji igrač, primač Poljske kubanskog porekla Vilfredo Leon u Varšavu kod bivšeg selektora Italije Anastazija.

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
LEPO su naši tipsteri gađali juče i tiket je došao poprilično rutinski.
11. 06. 2025. u 07:00

TRAMP "AMINOVAO", CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne
Otkako je počeo rat u Ukrajini, najnovije vesti vezane za Rusiju, a da nisu sa samog ratišta, ili, kako to Ruska Federacija zove "prostora na kome se odvija Specijalna vojna operacija", prilično su neverovatne.
11. 06. 2025. u 17:00

Pevačica više ne živi sa mužem, javno se oglasila: "Nikad ne znaš kroz šta neko prolazi"
"NIKAD ne znaš kroz šta neko prolazi..."
11. 06. 2025. u 19:04
Komentari (0)