HEJNENU OTKAZ, ATANASIJEVIĆ NA TERENU: Vlasnik Peruđe Đino Sirći smenio trenera, a kapiten u startnoj postavi
PREDSEDNIK Peruđe Đino Sirći je dva dana uoči druge finalne utakmice italijanskog plej-ofa smenio trenera Belgijanca Vitala Hejnena. Do kraja serije ekipu će voditi pomoćni trener Karmine Fontana, koji će u startnu postavu vratiti kapitena Aleksandra Atanasijevića. U borbi za titulu Lube, koji je u nedelju domaćin, vodi sa 1:0 u pobedama.

Aleksandar Atanasijević Foto N. Paraušić
- Ovo je neočekivano. Vital nam je u prepodnevnim časovima održao govor i delovalo je da je sve u najboljem redu. Međutim, ubrzo se pojavila vest da mu je uručen otkaz. U prvom trenutku nisam poverovao, ali me pozvao Fontana i sve objasnio. Još mi je naglasio da želi da igram u Ćivitanovi, bez obzira na sve - rekao je za "Sport klub" Aleksandar Atanasijević, koji će u novoj sezoni da nosi dres poljske ekipe SKRA Belhatov.

LALATOVIĆ SE NE PREDAJE: Ostao je bez Lige šampiona, ali i dalje može odvesti Budućnost u Evropu
FUDBALERI Budućnosti svoju evropsku avanturu nastavljavju u kvalifikacijama za Ligu konferencija, a rival u drugom kolu biće im ekipa Milsamija (21.00).
23. 07. 2025. u 08:50

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Beograda
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 07. 2025. u 12:27

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)