FORMULA 1: Verstapen najbrži na trećem treningu u Barseloni
VOZAČ Red Bula Maks Verstapen bio je danas najbrži na trećem treningu uoči kvalifikacija za trku Formule 1 za Veliku nagradu Španije.
Verstapen je ostvario rezultat 1:17,835 sekundi i bio je za 0,235 sekundi brži od aktuelnog šampiona, vozača Mercedesa Luisa Hamiltona.
Treće i četvrto mesto zauzeli su vozači Ferarija Šarl Lekler (0,473) i Karlos Sainc (0,575), dok je peti bio Valteri Botas iz Mercedesa sa 0,588 sekundi zaostatka.
Iza njih bili su Lando Noris iz Meklarena, Pjer Gasli iz ekipe Alfa Tauri, vozač Meklarena Danijel Rikardo, Kimi Raikonen iz Alfa Romea i Serhio Peres iz Red Bula.
Kvalifikacije su na programu od 15 časova, a trka za Veliku nagradu Španije vozi se u nedelju od 15 časova.
Hamilton će danas pokušati da ostvari 100. pol poziciju u karijeri. On je ove sezone pobedio u dve trke, u Bahreinu i Portugalu, dok je Verstapen bio brži u Italiji.
PELIKANSI NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Dominacija najboljeg košarkaša današnjice se nastavlja!
SVOJE sjajne igre Nikola Jokić pokušaće da nastavi u "Bol areni" gde će Denver nagetsi ugostiti Nju Orleans pelikanse (3.00).
05. 02. 2025. u 14:35
ROĐEN NA VIDOVDAN, KOMBIJEM STIGAO U SRBIJU! U Beograd došao jedan od najboljih fudbalera sveta
Hrvatski mediji pohvalili su se da je na kratko jedan od najboljih veznih igrača svih vremena svratio u njihovu zemlju. I to samo usput, jer mu je destinacija - Srbija.
05. 02. 2025. u 19:10
(UZNEMIRUJUĆ SNIMAK) Dečak (15) hteo da opljačka penzionera (70) - ovaj ga ubio pištoljem, pa dokrajčio još jednim metkom
DOK je pokušavao da otvori vrata automobila, starac je izvadio revolver i upucao mladića iz blizine, a potom ga je "overio".
03. 02. 2025. u 16:43
Komentari (0)