LEPA VEST ZA TENIS: Suarez Navaro pobedila kancer, igraće na Rolan Garosu

Танјуг

26. 05. 2021. u 15:35

ŠPANSKA teniserka Karla Suarez Navaro potvrdila je da će igrati na Rolan Garosu nakon što je uspešno pobedila kancer, prenosi sajt Španske teniske federacije.

ЛЕПА ВЕСТ ЗА ТЕНИС: Суарез Наваро победила канцер, играће на Ролан Гаросу

Foto: EPA-EFE/MARCIAL GUILLEN

Teniserka iz Španije je u septembru rekla da joj je dijagnostikovan Hočkinov limfom u ranoj fazi i da će morati da prođe šest meseci hemoterapije, da bi krajem aprila objavila da je pobedila kancer.

- Izuzetno sam uzbuđena što ću učestvovati na Rolan Garosu. Naporno sam radila proteklih nekoliko meseci kako bih imala priliku da se poslednji put takmičim u Parizu. Radujem se povratku na teren - rekla je Suarez Navaro.

Trenutno 118. igračica planete je dva puta u Parizu igrala četvrtfinala, 2008. i 2014. godine.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

DAN MIRA I MEĐUSOBNOG UVAŽAVANJA: Šta pravoslavci treba da urade za katolički Božić?