TONI NADAL OPTIMISTA: Rafi jedan od dva naredna slema
VIMBLDON koji počinje 28. juna i Ju-Es open, koji je na programu od 1. septembra, imaće verovatno najveći uticaj na trku za najvećeg igrača u istoriji u poslednjih nekoliko godina.
Toni i Rafael Nadal Foto EPA
Za Novaka Đokovića to će biti prilika da upiše recke broj 20 i 21 sa najvećih teniskih turnira, dok će Rafael Nadal, iz sve snage, pokušati da pokvari planove Srbinu da se prvo izjednači sa njim, pa da ga zatim prestigne u toj statističkoj kategoriji.
Nadalov stric Toni smatra da će na jednom od dva preostala grend slema, u Londonu i Njujorku, Rafa uspeti da slavi i bar privremeno odbije nalet Đokovića.
- Sledeća dva turnira, Vimbldon i Ju-Es open, verovatno će biti presudni. Ne bih da se usudio da donosim zaključke, ali se usuđujem da verujem da će moj bratanac osvojiti jedan od njih - rekao je Toni Nadal.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NOVAK IM NABIO KOMPLEKSE: Nadal priznao da je navijao za Cicipasa u finalu Rolan Garosa
15. 06. 2021. u 18:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOMINANTNO OTVARANjE PRVENSTVA: Arsenal je favorit na svom terenu
U prvom kolu druge ruske lige gledaćemo duel Arsenal Tule i Tekstilštika koji se sastaju na "Stadion Arsenalu" od 18 časova i 30 minuta.
13. 07. 2026. u 12:00
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)