NEUSPEH SRPKINJE: Danilović poražena na startu kvalifikacija za Vimbldon
SRPSKA teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u drugo kolo kvalifikacija za Vimbldon pošto je danas u Londonu poražena od Amerikanke Kejti Meknali sa 6:4, 1:6, 2:6.
FOTO: Teniski savez Srbije
Meč između Meknali i Danilović, 109. i 160. igračice sveta trajao je sat i 49 minuta.
Od deset odigranih gemova u prvom setu, viđeno je sedam brejkova, a srpska teniserka je preokrenula rezultat sa 1:4, osvojivši pet gemova zaredom.
U nastavku meča Amerikanka je zaigrala bolje, izgubivši samo tri gema.
Amerikanka će u polufinalu kvalifikacija za treći ovosezonski grend slem, igrati protiv Britanke Keti Svan.
Preporučujemo
ĐOKOVIĆEV "SREDNjI PRST" IVANIŠEVIĆU: Otkriveno zašto je Novak "počastio" Gorana (VIDEO)
23. 06. 2021. u 12:21
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)