ĐOKOVIĆ SPREMAN ZA TREĆI MEČ NA VIMBLDONU: Evo kad Novak igra protiv Kudle
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković prikazao je sjajnu igru u prva dva kola na Vimbldonu. Treća prepreka zove se Denis Kudla i poznato je kada će Srbin i Amerikanac odmeriti snage.

FOTO: AP/Tanjug
Prvi i 114. reket planete igraće sutra drugi meč na terenu jedan. Njihov duel ne bi trebalo da počne pre 15.30.
Oni će se na terenu naći kada svoj duel završe Ljudmila Samsonova (Rusija) i Sloan Stivens (SAD). One igraju od 14 sati.
Đoković i Kudla su do sada odigrali dva međusobna meča. Oba puta 2019. godine i oba na grend slem turnirima. Novak je slavio u svakom meču sa po 3:0. Jedan je bio odigran baš na Vimbldonu, a drugi na Ju-Es openu.
Podsetimo, Srbin je do sada na grend slemu koji se igra u Londonu pobedio Džeka Drejpera (Velika Britanija) i Kevina Andersona (Južna Afrika), dok je Amerikanac bio bolji od Alehandra Davodiviča Fokine (Španija) i Andreasa Sepija (Italija).
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

TEŠKO JE BEZ BOGDANA, JOKIĆ SE DANAS NEĆE FORSIRATI: Srbija nastavlja prvenstvo bez kapitena
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije će se u četvrtom kolu grupe "A" sastati sa Češkom.
01. 09. 2025. u 08:00

TRANSFER BOMBA NA MARAKANI! Najnovije vesti iz FK Crvena zvezdu su oduševile "delije"!
Pojačanja koje je ovog leta dovela Crvena zvezda - danas su uvećana za momka koji bi trebalo da bude jedan od najvažnijih šrafova u ekipi kojom raspolaže trener Vladan Milojević.
02. 09. 2025. u 17:34

SINČINI NADENULI IME - ORJEN! Srpski reprezentativac i influenserka postali roditelji (FOTO)
JELENA i Nemanja Vico su po drugi put postali roditelji u kratkom vremenskom razmaku.
02. 09. 2025. u 13:48 >> 13:48
Komentari (0)