BRITANSKI TENISER VERUJE U FEDERERA: Rodžer može da ode daleko na Vimbldonu, voli ovaj turnir
BRITANSKI teniser Kameron Nori poražen je od Rodžera Federera u trećem kolu Vimbldona sa 3:1 u setovima.
FOTO: AP/Tanjug/Andy Brownbill
Trenutno 34. igrač sveta nije mogao da iznenadi Švajcarca, dobro se borio, no izgubio je posle nešto više od dva i po sata borbe.
- Takmičio sam se i trudio do kraja. Bio sam razočaran što nisam bio na nivou koji sam očekivao. Rodžer je nametnuo visok tempo, sve vreme je skraćivao vreme. Mislim da sam mogao bolje - rekao je Nori.
Britanac je potom pohvalio Federera i smatra da će daleko dogurati na Vimbldonu.
- Igra vrlo dobro. Posebno je bilo teško napasti njegov drugi servis. On voli ovaj turnir i zna kako da igra. Veoma je inteligentan. Na terenu je bio agresivan i dinamičan. Ako održi ovaj nivo, može da ode daleko - zaključio je ovaj 25-godišnjak.
Federer će u osmini finala jedinog grend slema koji se igra na travi odmeriti snage sa Italijanom Lorencom Sonegom, dok bi u četvrtfinalu rival mogao da mu bude drugi igrač sveta Danil Medvedev.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DONALD TRAMP OVOG VIKENDA SPASIO ZVEZDU I PARTIZAN? Menadžeri u šoku, navijači u delirijumu!
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo. Najpre direktno, a ovog vikenda i posredno.
23. 05. 2026. u 20:00
"TRAMP JE U PRAVU, ŠVERCOVALI SMO SE": Kolinda o napetostima između Rusije i NATO-a: "Bojim se eskalacije!"
JOŠ jedan neidentifikovani dron juče je ušao je u vazdušni prostor Litvanije - treći dan zaredom. Glavni sekretar NATO-a Mark Rute, tokom poseta vežbi civilne odbrane u Švedskoj, poručio je da je Savez spreman da odgovori na svaku pretnju.
22. 05. 2026. u 08:40
Komentari (0)