VIMBLDON, ŽENSKI SINGL: Barti prva finalistkinja

Olja Mrkić

08. 07. 2021. u 17:04

Australijska teniserka Ešli Barti plasirala se u finale Vimbldona, pošto je danas u polufinalu pobedila Nemicu Anđelik Kerber 6:3, 7:6 (3).

ВИМБЛДОН, ЖЕНСКИ СИНГЛ: Барти прва финалисткиња

Foto: EPA

Prva teniserka sveta do prvog finala u Londonu došla je posle sat i 29 minuta igre.

Barti će u finalu igrati protiv pobednice duela u kom se sastaju Karolina Pliškova i Arina Sabalenk.

Barti će imati priliku da dođe do druge gren slem titule u karijeri, pošto je 2019. godine bila najbolja na Rolan Garosu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SUD U LOZANI PRESUDIO! Delije, smete da koristite UEFA - mafija, da pišete i pevate to, Crvena zvezda više nikad neće biti kažnjena!

SUD U LOZANI PRESUDIO! "Delije", smete da koristite "UEFA - mafija", da pišete i pevate to, Crvena zvezda više nikad neće biti kažnjena!

Navijači Crvene zvezde, "delije", osmisli su pre 19 godina slogan "UEFA mafija" koji je potom zaživeo širom Evrope. Mnogo puta je i beogradski klub kažnjen (između ostalog zbog toga), a "mafijaško" skandiranje, ili transparenti, koštali su i druge sportske kolektive sa Starog kontintenta. Međutim, odlukom Suda za sportsku arbitražu u Lozani, to više neće biti slučaj.

06. 04. 2025. u 15:35

Komentari (0)

NADAL NE ŽELI DA ĆUTI: Promene u tenisu su neophodne