VELIKI USPEH OLGE DANILOVIĆ: Srpska tenisera u glavnom žrebu Budimpešte
SRPSKA teniserka Olga Danilović plasirala se u glavni žreb VTA turnira u Budimpešti.

FOTO: M. Vukadinović
Ona je u finalu kvalifikacija slavila protiv Mirjam Bjanke Bulguru sa 2:1, po setovima 6:3, 3:6, 6:3.
Danilovićeva je u prvom setu napravila brejk na startu za vodstvo od 2:0. Međutim Rumunka ju je vrlo brzo rirejkovala pri rezultatu 3:2, potom je usledio još jedan oduzet set na strani Srpkinje za 4:2, da bi do kraja obe teniserke osvojile gemove u kojima su servirale za konačnih 6:3.
Samo jedan brejk bio je dovoljan 366. teniserki sveta u četvrtom gemu da izjednačni na 1:1 u setovima i uvede meč u dramatičnu završnicu.
Ipak, nije je bilo. Olga je povela čak 5:1, ali je Rumunka uz brejk smanjila na 5:2, da osvojile obe po gem do kraja za pobedu 159. teniserke na svetu i plasman u glavni žreb turnira u Budimpešti.
Preporučujemo

LUDNICA U ZABŽEU: Spektakularno predstavljanje Podolskog u klubu za koji navija (VIDEO)
10. 07. 2021. u 15:01

TREBALO BI DA BUDE GOLOVA: Brajton i Liverpul igraju bez pritiska na "Ameksu"
JEDINU utakmicu današnjeg programa Premijer lige odigraće Brajton i Liverpul koji se sastaju na "Ameksu" od 21.00.
19. 05. 2025. u 08:30

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Francuska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
19. 05. 2025. u 09:25

LjUDI, ŠTA SE OVO DESILO? Erdogan uhvatio Makronov srednji prst i - ne pušta! Snimak rukovanja postao hit na društvenim mrežama (VIDEO)
"DIPLOMATSKI" stisak.
19. 05. 2025. u 16:40 >> 16:48
Komentari (2)