ĐOKOVIĆ ODGOVORIO NADALU: Srbin nije ostao dužan Špancu, pa najavio novi spektakl

Марко Паунић
Marko Paunić

12. 07. 2021. u 12:48

NOVAK Đoković zahvalio je Rafaelu Nadalu na čestitkama posle osvajanja Vimbldona i 20. Grend slema u karijeri.

ЂОКОВИЋ ОДГОВОРИО НАДАЛУ: Србин није остао дужан Шпанцу, па најавио нови спектакл

Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Rafael Nadal i Rodžer Federer čestitali su Novaku, koji se izjednačio sa njima po broju najvažnijih trofeja, na Australijan openu, Rolan Garosu, Vimbldonu i US Openu.

Novak je šestom titulom Vimbldona došao do 20. pehara, ima lepu bazu i da ih prestigne.

Nadal je posebno istakao momenat da njih trojica imaju po 20 titula.

„Hvala Rafa! Definitivno neverovatno za nas trojicu. Vidimo se uskoro“, napisao je Novak.

Đokovića čeka kraći predah, ali i odluka da li će nastupiti na Olimpijskim igrama, koje donose veliki broj rigoroznih mera i restrikcija, što odbija Novaka.

Nakon toga, na US Openu, napašće 21. Grend slem.


 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (1)