AMERIKANAC VELIČA NOVAKA ĐOKOVIĆA: "Na putu je da uradi nešto ludo i posebno"

04. 08. 2021. u 09:16
AMERIČKI teniser Frensis Tijafo kaže da je Novak Đoković kompletan igrač kod kojeg se izdvaja mentalna snaga.
Povezane vesti

SLAVNA GLUMICA SE IZVINILA ĐOKOVIĆU: Nisam znala o čemu se radi, pogrešno sam informisana
Suzan Sarandon, čuvena američka glumica, izvinila se Novaku Đokoviću zbog neopravdanih kritika.
03. 08. 2021. u 11:14

ZAŠTO SE SVIMA PRAŠTAJU GREŠKE, SAMO ĐOKOVIĆU NE? Niko ovako nije stao uz Novaka! Uživaju kad se muči, prave od njega zlikovca
NOVAK Đoković nije uspeo da osvoji zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju i samim tim je ostao bez prilike da kompletira "zlatni kalendarski slem" ove godine, što su svetski mediji jedva dočekali.
03. 08. 2021. u 08:50

IVONA DADIĆ JE VELIKI HIT OI: Takmiči se u malo poznatom sportu, a sada ga zbog nje svi prate (FOTO)
REPREZENTATIVKA Austrije Ivona Dadić pravi je hit na Olimpijskim igrama u Tokiju.
03. 08. 2021. u 07:52

ŠOK U SVETU TENISA: Nik Kirjos hvalio Đokovića!? "Najbolji je u istoriji"
DA Nik Kirjos ne voli Novaka Đokovića odavno nije iznenađenje, ali jeste kada Australijanac uputi pohvalu na račun srpskog tenisera.
03. 08. 2021. u 02:34

ŠPANAC NAHVALIO NOVAKA: Đoković je mentalna gromada, ima veliku motivaciju da stigne do 21. grend slema
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković izgubio je od Pabla Karenja Buste u meču za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju.
02. 08. 2021. u 22:09

"HAJDE DA SLAVIMO NOVAKOVU VELIČINU": Legendarna teniserka nahvalila Đokovića kao malo ko!
NOVAK Đoković nije uspeo da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, pa se sada sprema za Ju-Es open.
02. 08. 2021. u 20:23

"NOVAK POKUŠAVA DA URADI NEŠTO ŠTO SE DUGO ČEKA": Poznati teniski stručnjak smatra da Đoković sve snage mora da usmeri ka Ju-Es openu
NOVAK Đoković nije uspeo da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju i sada je saf fokus bacio na oporavak i pripremu za Ju-Es open.
02. 08. 2021. u 18:25
Najnovije iz rubrike

ČEKA GA HRVAT NA DRUGOJ STRANI SVETA: Novak Đoković napustio Hrvatsku
VEST da je preminuo čuveni teniski stručnjak Nikola Pilić pogodila je mnoge, a možda najviše njegovog najpoznatijeg đaka, Novaka Đokovića. Zbog toga je on rešio da, usred teniske sezone, ode - u Hrvatsku. Odande je sad otišao - u Šangaj.
30. 09. 2025. u 20:35

KRAH CRNO-BELIH NA STARTU EVROLIGE! Debitant Dubai nokautirao Partizan!
Partizan je izgubio na početku nove sezone Evrolige od Dubaija, a konačan rezultat (89:76), samo donekle oslikava koliko je debitant u elitnom nadmetanju uspeo da nadigra rivale iz srpske prestonice. Vodio je i sa +22.
30. 09. 2025. u 19:58 >> 19:59

uživoPRENOS, CRVENA ZVEZDA - MILANO: Kakva utakmica u "Areni" !
Košarkaši Crvene zvezde otvaraju novu sezonu Evrolige u utorak od 20.00 protiv Olimpije iz Milana u Areni. Meč možete pratiti uživo na portalu "Novosti".
30. 09. 2025. u 20:00 >> 19:50

SRBIN SKLONJEN IZ TIMA ZBOG LOŠEG PONAŠANJA?! Ilić više nije deo Torina...
Srpski fudbaler i igrač Torina Ivan Ilić nije se našao u protokolu za meč sa Parmom, a sada je poznat i razlog.
30. 09. 2025. u 19:32

ČUDO NEVIĐENO: Čuveni fudbalski klub osvojio prvi bod posle 974 dana!
Najnovije vesti iz fudbala su neverovatne.
30. 09. 2025. u 18:38
Komentari (0)