VTA LISTA: Veliki napredak Krunićeve, Nina i Olga nazadovale
NAJBOLjE rangirana srpska teniserka Nina Stojanović nazadovala je za jednu poziciju i na danas objavljenoj VTA rang-listi zauzima 93. mesto.
Foto: EPA
Stojanović je na 93. poziciji sa 880 bodova, Olga Danilović je pala za tri pozicije i trenutno je 144. teniserka sveta, dok je Aleksandra Krunić napredovala za čak 71. poziciju i zauzima 197. mesto.
Australijanka Ešli Barti je i dalje prva teniserka sveta, ispred Japanke Naomi Osake, Beloruskinje Arine Sabalenke i Amerikanke Sofije Kenin.
Ukrajinka Elina Svitolina, Čehinja Karolina Pliškova i Poljakinja Iga Švjontek su napravile po jedan korak napred, dok je Kanađanka Bjanka Andresku pala za tri pozicije.
Garbinje Mugurusa je i dalje deveta, a od danas je prvi put među najboljih deset na svetu i šampionka Rolan Garosa, Čehinja Barbora Krejčikova.
Preporučujemo
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (0)