MEDVEDEV U ŽESTOKOJ RASPRAVI SA SUDIJOM: Sve ću da vas tužim, treba da slomim ruku (VIDEO)
POLUFINALNI okršaj na mestersu u Sinsinatiju između dva rusa Danila Medvedeva i Andreja Rubljova obeležila je svađa drugog tenisera sveta sa sudijom i supervizorom tunira.
FOTO: AP/Tanjug
Naime, 25-godišnji Moskovljanan se nije ponašao sportski. On je natrčao na kameru, oborio je, a zatim šutnuo i nakon toga u raspravi sa sudijom Naćom Fokradeljom pretio tužbom.
- Pomerite tu kameru negde, malo je falilo da polomim ruku. Zamalo sam polomio šaku zbog nje. Sklonite je! - vikao je Danil Medvedev na sudiju.
Arbitar je sišao sa stolice i odgovorio je Medvedevu.
- Ne možeš sam da je skloniš. Da, imamo problem sa tom kamerom, ali ne možemo je sada pomeriti. Ne mogu ja sada da odlučujem o tome. Kamera za sada ostaje ovde.
Gem se nastavio, priveo kraju, ali Rus nije odustajao. Imao je svoj šou i na pauzi.
- Pozovi mi fizioterapeuta, ne mogu da igram. Odmah neka dođe. Mogu da vas tužim zbog ovoga - rekao je Medvedev sudiji.
Dok mu se medicinska pomoć ukazivala drugi reket sveta je ušao u raspravu i sa supervizorom turnira.
- Uopšte ne mislite na igrače. Imali smo problem tokom prvog meča na turniru, sada imam problem i u polufinalu. Da li treba da polomim ruku? U Torontu kamere nisu bile tako blizu. Tužiću vas - zaključio je Medvedev.
Za sve to vreme, Rubljov je mirno sedeo na stolici, a kad je meč nastavljen sedmi teniser sve je uspeo da slavi (2:6, 6:3, 6:3) i plasira se u svoje drugo masters finale gde ga čeka Aleksandar Zverev koje je pobedio Stefanosa Cicipasa sa 6:4, 3:6, 7:6(4).
(Mondo sport)
Preporučujemo
DOMINACIJA SE NASTAVLjA: Odgovor za Nikolu Jokića ne postoji!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Timbervulvsa koji zatvaraju božićni program u "Bol areni" (4.30).
25. 12. 2025. u 14:00
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (2)