JELENA POKUPILA NOVAKOVU SLAVU: Supruga najboljeg tenisera sveta odgovorila Mekinrou, a šta tek reći za njenu majicu
JELENA Đoković, supruga najboljeg svetskog igrača Novaka Đokovića, dospela je u centar pažnje tokom meča u kom je srpski teniser pobedio Džensona Bruksbija za četvrtfinale Ju-Es opena!
Foto: Printskrin
Naime, kamera je uhvatila Jelenu kako sluša razgovor koji je vodio stručni konsultant i nekadašnji teniser Džon Mekinro, a koji je komentarisao to što je Nole gost u vili svog prijatelja Gordona Julinga.
- Nema neobrađenog kamena u rezidenciji Juling, zato je za Novaka savršeno što je tamo - rekao je Mekinro, uz napomenu da je Juling takođe bivši teniser koji sada ima svoju akademiju, da bi se Jelena nasmejala na te reči i poručila - "Mogu da te čujem!"
Video je vrlo brzo postao viralan na društvenim mrežama, a ljudi su sa oduševljenjem "prihvatili" Jeleninu reakciju početkom četvrtog seta kada je Nole već imao brejk prednosti.
I ne samo to, iako je na terenu bio najbolji teniser sveta, kamere su često zumirale Jelenu. Novakova supruga je za ovu priliku obukla posebnu majicu koja je očigledno intrigirala kamermane.
Foto: Printskrin
U pitanju je očigledno dobar marketinški potez pošto je poznata marka "Legend" ovog puta pretvorena u "LegeND" sa inicijalima Novaka Đokovića na engleskom.
Đoković je na kraju slavio rezultatom 3:1, a naredni rival će mu biti Italijan Mateo Beretini kog je ove godine već dva puta pobeđivao na grend slemovima.
Preporučujemo
NOVAK JE NA POTEZU: Poznato protiv koga igra ukoliko pobedi Bruksbija!
07. 09. 2021. u 01:16
SPEKTAKL U LONDONU: Razigrana Vila napada sam vrh tabele i dolazi po čitav plen na "Stamford bridž"
SUBOTNjI program Premijer lige zatvara derbi 18. kola u kojem će Čelsi na "Stamford bridžu" pokušati da prekine seriju Aston Vile od čak deset uzastopnih pobeda u svim takmičenjima i ostane u trci za sam vrh Premijer lige (13.30).
27. 12. 2025. u 07:30
HAOS U UKRAJINI: Zelenski je doneo odluku koja je šokirala mnoge
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, te je za Ruse veliki broj tužnih sportskih vesti stizao u vidu međunarodnih ograničenja. Ali, nastavljaju se i šokantne vesti za brojne ukrajinske sportiste. Razlog? Ne ponašaju se dovoljno "pro-ukrajinski".
27. 12. 2025. u 12:29
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)