OGLASIO SE I ZVEREV POSLE POKRETANJA ISTRAGE: Nemac kategorički odbacuje "lažne i zlonamerne optužbe"

Olja Mrkić

04. 10. 2021. u 18:38

POSLE najava ATP da će pokrenuti istragu protiv njega zbog navodnog zlostavljanja bivše devojke Olge Šaripove, oglasio se i nemački teniser Saša Zverev.

ОГЛАСИО СЕ И ЗВЕРЕВ ПОСЛЕ ПОКРЕТАЊА ИСТРАГЕ: Немац категорички одбацује лажне и злонамерне оптужбе

Foto: EPA-EFE/MARTIAL TREZZINI

ATP je najavio da će, ako se optužbe pokažu tačnim, Zverev biti adekvatno kažnjen.

- Uvek sam u potpunosti podržavao stavove ATP o porodičnom nasilju. Štaviše, pozdravljam istragu koju je ATP pokrenuo. Mesecima sam tražio od ATP da to uradi, želeo sam nezavisnu istragu - rekao je Zverev.

Izneo je i dodatne detalje u vezi sa ovim slučajem.

- Kategorički odbacujem sve optužbe. Pokrenuli smo preliminarnu zabranu protiv izdavača i novinara zbog lažnih i zlonamernih navoda i optužbi. I pored toga, svesno su i izdavač i novinar su kršili naredbu suda jer su odbili da povuku tekst i nastavili su da ga objavljuju na društvenim mrežama iznova i iznova. Moji advokati se bave daljim koracima po tom pitanju - zaključio je nemački teniser.

Nedavno je i druga bivša devojka Saše Zvereva, Brenda Patea, optužila tenisera za porodično nasilje, a čak mu je i zabranila da viđa njihovo dete i učestvuje u njenom odgoju.

BONUS VIDEO - Novak zapevao "Pukni zoro"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

Štednja – najpouzdaniji način da svoje planove pretvorite u stvarnost