"LJUDI, POMAGAJTE" Endi Mari upao u neočekivani problem sa ženom - traži pomoć na sve strane
IAKO je kilometrima daleko od svog doma, Endi Mari je uspeo da se nađe u nezavidnoj bračnoj situaciji.

Instagram / andymurray
Tim rečima počinje tekst Bi-Bi-Sija o onome što je ovih dana snašlo najboljeg škotskog tenisera svih vremena.
Mari je, naime, izgubio burmu, i to na potpuno neverovatan način.
Sve je počelo kada je rešio da malo "osveži" svoje znojem natopljene patike, koje je koristio tokom treninga na Indijan Velsu.
O tome je na sledeći način izvestio javnost, u svojevrsnom apelu na Instagramu:
- Imam jednu kratku priču za vas, a trebaće mi i vaša pomoć. Hteo sam da prosušim mokre patike, da bih u njima normalno sutradan trenirao, pa sam ih izneo napolje i stavio ispod automobila koji moj tim koristi. Ali, kada sam tamo došao ujutru, njih nije bilo. "Dobro, nije kraj sveta", pomislio sam i krenuo da kupim nove - počeo je nesvakidašnju ispovest ovaj 34-godišnji teniski as.
Ona se završila sledećim rečima:
- Tokom treniranja i takmičarskih nastupa ja svoju burmu vežem za pertle. I, na to sam potpuno zaboravio. Moj fizioterapeut me je potom pitao "Je li, gde ti je burma?", a ja sam samo rekao "O, ne!". Prsten koji nosim od venčanja mi je ukraden i malo je reći da sam upao u probleme kod kuće. Zato bih morao da ga nađem - istakao je Endi Mari.
Preporučujemo

VRATIO SE Nikola Jokić zablistao protiv Bjelice, ali ono koleno u grudi... (VIDEO)
07. 10. 2021. u 08:00

ŽENA MILANA BORJANA U BOLNICI: "Oteraću vas u zatvor samo da ozdravim"
07. 10. 2021. u 11:00

BOBIJEV ŠOU U TEKSASU: Dončić i Kjuban u delirijumu zbog Srbina (VIDEO)
07. 10. 2021. u 08:14

KOŠMAR SE NASTAVLjA? Nakon poraza u finalu FA kupa Manečster siti bi mogao ostati i bez Lige šampiona
MOMCI sa "Etihada" moraju pod hitno zaboraviti poraz od Palasa i fokusirati se na predstojeći susret sa Bornmutom kojeg dočekuju u meču ključnom u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45).
20. 05. 2025. u 07:30

ZAPREPASTIO RUSIJU: Dejan Stanković je uradio nešto zbog čega i legenda Rusije koja ga voli - traži da Srbina oštro kazne!
Rusija je, otkako je Dejan Stanković preuzeo FK Spartak iz Moskve, prošla od stanja sumnjičavosti prema njegovim trenerskim kvalitetima (jer uvodni rezultati nisu bili dobri), preko istinskog oduševljenja (jer je nedavno savladan i "nesavladavi" šampion), do sleganja ramenima - jer je šampionska trka izgubljena. Srbin se u sedmici za nama pobrinuo za još jednu stvar koja je uzburkala ruske fudbalske strasti. Toliko, da kaznu za njega traži i legendarni Andrej Aršavin.
20. 05. 2025. u 20:00

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)