MARI VERUJE U SEBE: Pitanje je dana kada ću se opet boriti za trofeje
BRITANSKI teniser Endi Mari igra sve bolje i juče je u osmini finala Stokholma pobedio prvog nosioca Janika Sinera sa 7:6(4), 6:3.
Foto: EPA-EFE/CHEMA MOYA
Osvajač tri grend slem titule bio je zadovoljan igrom koju je prikazao protiv 10. igrača na ATP listi.
- Odigrao sam odlično u završnici setova. Donosio sam prave odluke i to je ono što me najviše raduje. Pre nekoliko meseci sigurno bih izgubio ovakav prvi set. To je za mene jako dobar znak - rekao je Mari.
Nekadašnji svetski broj jedan veruje da je samo pitanje dana kada će se ponovo boriti za titule na turnirima.
- Poznato je kroz šta sam prošao i ne želim da se vraćam na to. Igram na vrhunskom nivou, pobeđujem najbolje tenisere sveta. To je pokazatelj da sam opet došao tamo gde sam bio pre nekoliko godina. Rekao sam pre nekoliko nedelja i sada sam još više uveren u to. Pitanje je samo dana kada ću opet biti u igri za trofeje - zaključio je 34-godišnjak iz Glazgova.
Mari će u četvrtfinalu Stokholma igrati protiv Amerikanca Tomija Pola.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
RAZBIO BOSANCA I POSLAO PORUKU PEŠIĆU: Nesuđeni Srbin odigrao partiju karijere
11. 11. 2021. u 09:41
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)